23 травня на базі Центру розвитку підприємництва Краматорського міського центру зайнятості відбувся тренінг з основ бізнес-планування за участю соціальних партнерів служби зайнятості – Управління Пенсійного фонду України у місті Краматорськ, відділу споживчого ринку, підприємництва та регулярної політики Краматорської міської ради та підприємців.

Представники Пенсійного фонду надали компетентні та кваліфіковані консультації для майбутніх підприємців, поінформували про зміни у законодавстві. Вони розглянули питання про порядок та процедуру реєстрації фізичної особи-підприємця і правила сплати податків та їх розміри.

Підприємець розповів, що відкриття власної справи – це відповідальний життєвий крок. Він зауважив, що успішність бізнесу залежить тільки від самого себе, але саме у власному бізнесі більше всього для людини можливостей для самореалізації. Підприємець наголосив, якщо є бізнес-ідея та бажання започаткувати власну справу, потрібно впевнено йти до своєї цілі. Підприємець надав інформацію про участь у проекті «Український донецький куркуль», поділився своїм особистим досвідом.