В рамках роботи Центру розвитку підприємництва 18 квітня 2018 року у Нікольському районному центрі зайнятості було проведено тренінгове заняття «Портрет успішного підприємця». У заході взяли участь 11 осіб, які мають наміри започаткувати власну справу.

Разом із заступником начальника відділу надання соціальних послуг Мариною Пирлик безробітні визначали умови, які сприяють розвитку власної справи. Перераховуючи різні фактори, виявилось, що не тільки зовнішні чинники (стартовий капітал, бізнес-ідея, бізнес-планування, досвід роботи тощо) мають вплив на розвиток бізнесу, а і внутрішні – особисті якості людини. Ось такий «портрет успішного підприємця» змогли «намалювати» учасники тренінгу. По-перше, це - комунікабельна особа, яка вміє знайти спільну мову з будь-ким. По-друге, організатор, який може розпланувати не тільки свою роботу, а і діяльність оточуючих. Також це - людина, яка вірить у свій успіх та готова ризикувати.

За допомогою психологічного тестування учасники тренінгу змогли перевірити, наскільки вони готові до підприємницької діяльності, та над чим ще потрібно попрацювати.

До участі у заході була залучена представник відділу економіки Нікольської РДА Олена Церцея, яка надала інформацію про умови участі у конкурсі бізнес-проектів «Український донецький куркуль».