23 травня в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес-планування для підприємців та безробітних, які  зацікавлені у започаткуванні власної справи. В заході взяли участь провідний спеціаліст відділу міжнародних програм та проектів Донецької торгово-промислової палати Олена Сезоненко та голова правління громадської організації "Український донецький куркуль" Ганна Петриченко.

Учасникам тренінгу презентували проект "Український донецький куркуль", бізнес-гранти від партнерських організацій служби зайнятості, спрямовані на започаткування та розширення власного бізнесу. Для отримання будь-якої грантової підтримки необхідно надати бізнес-план, в якому визначити пріоритетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтувати необхідні ресурси та засоби їх використання. Тому основна частина тренінгу була присвячена саме розгляду загальних правил складання бізнес-плану, його структури. Доречним став розроблений фахівцями Донецької обласної служби зайнятості відеопосібник зі складання бізнес-плану з покроковими рекомендаціями.

Ганна Петриченко детально ознайомила учасників тренінгу з умовами участі в конкурсному відборі бізнес-планів проекту "Український донецький куркуль", поділилась власним досвідом. Олена Сезоненко надала основні рекомендації з бізнес-планування для участі у програмі та повідомила про відкриту консультаційну лінію «4Round» для малого та середнього бізнесу регіону.

Увагу присутніх акцентували на додаткових фінансових стимулах, які служба зайнятості пропонує роботодавцям, що приймають на роботу зареєстрованих безробітних громадян на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Робота Бахмутського міського центру зайнятості зі сприяння розвитку підприємницької ініціативи, інформування про можливості служби зайнятості та програми соціальних партнерів, які спрямовані на допомогу тим, хто планує започаткувати або розширити власну справу, триває на постійній основі.