14 липня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар. До участі запросили безробітних, які не відкидають започаткування своєї справи в майбутньому.

Під час заходу обговорювали планування та ведення власного бізнесу. До онлайну долучились діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості.
Начальниця відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Судак презентувала слухачам послуги для населення. Слухачі дізнались про особливості загальної системи оподаткування. Далі зупинились на правовому захисті малого бізнесу. Також обговорювали користування електронними державними сервісами.

Профконсультантка Олена Бояринова ознайомила слухачів з інформаційною підтримкою Державною службою зайнятості підприємницьких ініціатив населення. Учасники розглянули поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Фахівчиня проінформувала шукачів роботи про можливість отримання додаткового фінансування через участь у діючих міжнародних грантових програмах. Такі програми існують як для діючого бізнесу так і для тих, хто лише замислюється над відкриттям власної справи.

На завершення вебінару учасники отримали відповіді на запитання, які надсилали в онлайн чат протягом зустрічі.