27 лютого на базі Центру розвитку підприємництва  Краматорського міського центру зайнятості відбулась консультаційна зустріч фахівців-консультантів громадської організації «Взаємодія Плюс» Ретюнських Олени та Шашкової Тетяни з майбутніми та діючими підприємцями Донецької області.

Захід складався з двох частин. В першій частині зустрічі прийняли участь підприємці-початківці та особи бажаючі розпочати свій бізнес, в другій – досвідчені підприємці.

Впродовж заходу  учасники обговорювали питання податкової оптимізації в підприємництві. Олена Ретюнських роз’яснила майбутнім підприємцям та підприємцям-новачкам, що податкове планування  є однією з головних складових частин процесу фінансового планування підприємницької діяльності та легальний шлях зменшення податкових зобов'язань, заснований на використанні можливостей, наданих податковим законодавством, шляхом коригування своєї господарської діяльності та методів ведення бухгалтерського обліку. Фахівець проінформувала присутніх щодо груп єдиного податку і переходу між ними, загальної системи оподаткування та особливостей її використання. Також були розглянуті питання обліку і звітності  підприємця у 2019 році.

Під час проведення зустрічі запрошені підприємці були ознайомлені з законодавчими нормами та підставами для перевірки підприємців органами Держпраці та фіскальної служби.  Фахівець Тетяна Шашкова надала роз’яснення щодо документів, які перевіряються, основних прав та обов’язків роботодавців при перевірці. Також вона надала рекомендації щодо заповнення форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю.

Всі учасники заходу отримали компетентні консультації та вичерпні відповіді на свої запитання.