9 лютого представники 10 підприємств Маріуполя взяли участь у заході для роботодавців «Можливості зайнятості. Інформування про послуги служби зайнятості та партнерських організацій».

Фахівці Маріупольського центру зайнятості презентували широкий спектр послуг для роботодавців щодо сприяння укомплектуванню кадрами підприємств, компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску та оплати праці, працевлаштування громадян, що мають додаткові соціальні гарантії.

Також учасникам детально розповіли про можливість професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації безробітних громадян.

Координаторка програми «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців» Тетяна Нененко, яка представляє Громадську організацію  «Фонд професійний розвиток Харкова» розповіла про можливості професійного навчання учасників соціальних програм на замовлення роботодавців та подальшого їх працевлаштування.