Сьогодні фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості було проведено семінар для роботодавців. Під час семінару присутнім надавалась інформація про грантові програми підтримки роботодавців-суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Під час семінару відвідувачі отримали практичні поради від начальника відділу економіки, аналізу та прогнозування Мирноградської міської ради Тетяни Томази, яка прийняла участь в семінарі. Зокрема, присутні дізнались про нові умови участі в Регіональній програмі «Український донецький куркуль». Вона зазначила: «Регіональна програма підтримки малого бізнесу набирає популярності. Місцеві органи влади зацікавлені, щоб в нашому місті було ще більше «куркулів», які зможуть працювати самі, розвивати економіку міста, і забезпечувати роботою інших, створюючи нові робочі місця».

Про можливість прийняти участь в інших грантових програмах розповіла заступник начальника відділу активної підтримки Ірина Молодоря. Присутніх було запрошено прийняти участь у тренінгах, які будуть проходити щосереди в Консалтинговому просторі Мирноградського міського центру зайнятості. Корисною була інформація про умови отримання компенсації від держави за працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Семінар пройшов в дружній та творчій атмосфері. Підсумовуючи захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер сказала: «Сподіваюсь, що сьогоднішній семінар допоможе комусь розширити і вдосконалити свій бізнес. А корисна інформація, яку сьогодні отримали роботодавці під час семінару, допоможе їм втілити нові ідеї можливості».