Процес проходження тестування за допомогою проекта "моя професія консультаційна мережа" набирає обертів. 
З числа безробітних осіб, які перебувають на обліку в Новогродівського міського центру зайнятості, пройшла тестування 21 людина. Вже 2 особи виявили бажання отримати нову професію, яка виявилася підходящою не тільки за результатами діагностики, а й ближчою «до душі». Однією з таких осіб є крістіна логвіна – дівчина, яка має повну загальну середню освіту, та має бажання отримати професію. 
Система профорієнтаційного діагностування є загальнодоступною, усі бажаючі віком від 14 років мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі, якщо існує потреба у виборі (зміні) професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку.
Для цього достатньо зв'язатись з профконсультантом Новогродівського міського центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.
Місія проекту «моя професія: консультаційна мережа» – зробити вибір майбутньої професії науково – обґрунтованим. Тестування на платформі дає можливість пізнати свою професійну мотивацію (глибинні професійні інтереси й цінності), структуру інтелекту ( рівень розвитку інтелекту (іq)) та свої психологічні схильності.
Пройти тестування «моя професія: консультаційна мережа» можна перейшовши за посиланням: http://test.myprofession.com.ua.

Пам’ятайте, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити