З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору) Волноваський районний центр зайнятості 18 квітня 2018 року провів   тренінг  щодо    основ   бізнес – планування, в тому числі для проекту «Український донецький куркуль».

Разом з начальником відділу активної підтримки безробітних Ольгою Клименко, на заході були присутні виконуючий обов’язки начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Волноваської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Надія Слинько та головний фахівець відділу розвитку інвестиційної діяльності і підприємства управління економіки Волноваської райдержадміністрації Юлія Ковальова. Під час заходу усі присутні отримали вичерпні відповіді стосовно того які питання ставлять при захисті бізнес-планів проекту «Український донецький куркуль», а саме:

- які вимоги до розміру заробітної плати при складанні бізнес планів;

- чи потрібне погодження Держпродспоживслужби при захисті бізнес-проектів пов’язаних з продуктами харчування;

- строки перерахування грантових коштів;

- як правильно розраховувати та подавати звіти до державної податкової інспекції.

Також майбутні підприємці були ознайомлені зі станом ринку праці району та міста. Слухачів зорієнтували, як зробити конкурентоспроможний та прибутковий бізнес.

Даний захід проводитиметься щосереди на базі Волноваського районного центру зайнятості з 10:00 до 13:00. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися з запрошеними фахівцями, поставити питання для розробки переможного бізнес плану. У заході прийняли учать 8 осіб.