Вибір професії – це відповідальний крок в житті кожної людини, який не терпить легковажності!

Знайти своє професійне покликання та місце у житті – складна задача, однак зробити це необхідно, бо більшу кількість свого часу людина проводить на роботі. Від правильного вибору майбутньої професії залежатимуть душевна рівновага, рівень життя, ступінь професійної реалізованості, матеріальне благополуччя людини.

 З метою допомоги випускникам у виборі майбутньої професії, 15 лютого 2018 року, фахівець Волноваського районного центру зайнятості Ірина Струкова, провела профорієнтаційний урок для учнівської молоді Дмитрівської ЗОШ.

 Під час заходу учні ознайомились з професіями, актуальними на ринку праці району, послугами, що надаються центром зайнятості, інформаційними матеріалами щодо професій, навчальних закладів України. Діти отримали індивідуальні консультації щодо професійного самовизначення, інформацію про професії майбутнього, ознайомились з формулою правильного вибору професії, а саме: «хочу – можу – треба». Учні дізнались про QR-коди, переглянули профорієнтаційні анімаційні відеоролики. Школярів також зацікавила інформація про можливість проходження в центрі зайнятості профдіагностичного обстеження з метою допомоги у виборі професії на АРМ «Профконсультант».

 Всі учасники виявили бажання на подальшу плідну співпрацю стосовно професійної орієнтації, адже, коли людина займається улюбленою справою, вона завжди досягає успіху!