У рамках роботи Консалтингового центру Олександрівського районного центру зайнятості, 18 квітня 2018 року провідним фахівцем з питань зайнятості Любов Ситник проведено семінар для безробітних на тему: «Як розпочати свій бізнес?». На захід запросили успішного підприємця Наталю Міщишину.
Основна мета семінару - надати присутнім можливість усвідомити, що залучення до організації підприємницької діяльності є одним з напрямків пошуку підходящої роботи. На досвіді існуючих підприємців, показати важливість для кожного усвідомити своє місце у суспільстві, ризикувати та отримувати прибутки від своєї роботи.
Діючий підприємець Наталя Міщишина поділилась власним бізнесом з учасниками семінару, розповіла, що підприємницька діяльності приносить їй, як моральне, так і матеріальне задоволення.
- Хоч робота «на себе» має багато ризиків, це саме та робота, яка надає мені можливість розвиватись та рухатись вперед, адже саме працелюбство та нелегка праця в результаті приносить прибуток. Не потрібно закриватись в собі після втрати роботи, будьте відкритими, чесними та дослухайтесь порад фахівців, ваше майбутнє залежить від того, що робите сьогодні, - зазначила Наталя Міщишина. 
На думку учасників, захід був корисним, адже, можливість познайомитись та поспілкуватися з особою, яка ризикнула та почала працювати «на себе» - більш дієвий засіб ніж теоретичне спонукання до дій.