10 березня в рамках роботи молодіжної бізнес-школи для студентів ВП Костянтинівського технікуму Луганського національного аграрного університету пройшло заняття, присвячене бізнес-плануванню. Вебінар провела фахівчиня Костянтинівського МЦЗ Ольга Хворостян.

Під час заняття молодь розвивала навички, необхідні для успішної діяльності в майбутньому, презентувала себе і свої ідеї, вела дебати і переговори щодо розробки бізнес-плану. На прикладах реального бізнесу учасники не тільки познайомились з основними поняттями, необхідними для організації стартапу, але і отримали можливість відкрити в собі підприємницький талант.

Профконсультантка розповіла учасникам, що кожен бажаючий може отримати кваліфіковану інформаційно-консультаційну допомогу в Центрі розвитку підприємництва «ПровідНик».

"Вчіться бізнес-мисленню. Невідомо, як складатиметься ваш шлях, але ви вже матимите знання з основ підприємництва і не боятиметеся щось започаткувати, зможете заробляти гроші самостійно та впевно рухатись у доросле життя", - зазначила фахівчиня.