8 вересня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар. Шукачів роботи запросили  обговорити планування власної справи. До заходу долучились діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості.

Профконсультантка Олена Бояринова ознайомила слухачів з інформаційною підтримкою державною службою зайнятості підприємницьких ініціатив населення. Учасники розглянули поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Фахівчиня проінформувала учасників про  можливість отримання  додаткового фінансування через  участь у діючих міжнародних грантових програмах. «Такі програми існують як  для діючого бізнесу так і для тих, хто лише замислюється над відкриттям власної справи», -  зазначила спікерка.

До заходу долучилась головна державна інспекторка Бахмутськоi державної податкової інспекції Головного управлiння ДПС у Донецькій областi Наталя Бережна. Слухачі дізнались про особливості систем оподаткування. Також фахівчиня надала інформацію про деталі надання податкової звітності та формування доходів.

Далі начальниця відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Судак презентувала слухачам послуги для населення.  Пані Оксана зупинилась на правовому захисті малого бізнесу. Також обговорювали користування електронними державними сервісами.

На завершення вебінару  слухачі отримати відповіді на запитання, які надсилали в онлайн - чат протягом зустрічі.