4 вересня 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості був проведений черговий тренінг з основ бізнеспланування та засідання комісії з питань виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. До роботи ЦРП долучилась заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуюча справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталія Маслова та соціальні партнери.

Жвавий обмін думками, ідеями допоміг учасникам тренінгу сформувати власну бізнес-ідею, надав поштовх до створення нових креативних напрямків діяльності, які здавалися до цього часу  неприйнятними та нецікавими.

«Якщо у вас є добра ідея, яка, на вашу думку, буде працювати – наберіться сил та зробіть рішучий крок. Так, прийняти рішення може бути важко, і ще важче – дотримуватися обраної лінії у важкі часи. Але воно того варте», - зазначила в своїй промові заступник директора Мирноградського міського центру зайнятості Галина Лагуніна.

Учасники тренінгу отримали індивідуальні консультації та роз’яснення, зокрема, щодо участі в грантових програмах, ведення підприємницької діяльності, складання фінансового плану від фахівців центру зайнятості та соціальних партнерів.

Свого часу тренінг з підприємництва відвідав і претендент на отримання допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, а сьогодні з успіхом презентував свій бізнесплан комісії.

Бажаємо майбутньому підприємцю досягти успіхів!

Наступна зустріч в Центрі розвитку підприємництва відбудеться 11 вересня 2019 року о 10 годині!