28 квітня фахівці Олександрівського районного  центру зайнятості провели  вебінар на тему: «Від ідеї до власної справи» в рамках роботи консалтингового центру.

Учасниками заходу стали роботодавці Олександрівського району, соціальні партнери та безробітні особи, які бажають займатись підприємницькою діяльністю та мають наміри започаткувати власну справу.

Чи є у хист до підприємництва, ресурси і вміння, необхідні для відкриття бізнесу, які переваги та недоліки ведення бізнесу,  як відкрити бізнес з нуля, щоб не шкодувати про витрачені гроші і час, де взяти гроші для старту своєї справи – ці та інші питання обговорив координатор консалтингового центру Віталій Кухтик з майбутніми підприємцями. Учасникам заходу було  рекомендовано скористатись офіційним вебресурсом Державної служби зайнятості «Освітній портал» та платформою безкоштовних онлайн курсів «Coursera».

По завершенні вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.