25 липня з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віра Смолій,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва,  державний реєстратор Олександр Демидов.

Серед запрошених роботодавців був і приватний підприємець Андрій Трофімов. За результатами конкурсного відбору, проведеного 18 липня в Донецькій  облдержадміністрації його визнано переможцем від Мангушського району. Конкурсною комісією підтримано представлений ним  проект «Виробництво туалетного паперу». За умовами конкурсу Андрій отримає  фінансову підтримку на безоплатній та безповоротній основі за рахунок коштів обласного та районного бюджетів. Вагомою перевагою цього проекту є те, що в результаті його реалізації буде створено 4-5 нових робочих місць в селі Комишувате, віддаленому від районного центру. Обсяги виробництва складуть 30 тон туалетного паперу в місяць. Передбачається виготовлення трьох видів паперу зі значно нижчою собівартістю порівняно  з аналогічною фінансовою пропозицією, яка спостерігається на ринку району.

Під час тренінгу Андрій поділився досвідом участі у конкурсі та надав практичні рекомендації щодо написання бізнес-плану.  

В свою чергу фахівці районного центру зайнятості   ознайомили майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. 

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.