Практичні навички з втілення бізнес-ідей отримували учасники бізнес-тренінгу в ЦРП «ПровідНик» Костянтинівського міського центру зайнятості 16 травня 2018 року.

В ході тренінгу учасники заходу дізналися про діючі українські та міжнародні грантові програми, умови участі у программах фінансової підтримки малого бізнесу, перелік необхідних документів та терміни їх подання, отримали кваліфіковані консультації представника Костянтинівської обєднаної державної податкової інспекції, відділів економіки міста, району та ОТГ.

Після кава-паузи учасники тренінгу, працюючи в группах, мали змогу розробити, презентувати і обговорити власні бізнес-проекти, навчилися ефективно планувати свій час і визначилися зі сферами життя, підвищення ефективності яких дозволить покращити якість власного життя і перспективи на майбутнє.

Представник Громадського об’єднання "Українська асоціація фрілансерів" Кристина Шостир дала присутнім корисні поради щодо пошуку і втілення бізнес-ідей та розповіла про бізнес-пректи переможців минулих етапів реалізації міжнародних грантових программ.

Всього в бізнес-тренінгу прийняли участь 9 безробітних і 8 роботодавців, зацікавлених в розвитку власного бізнесу.