Що заважає успішній реалізації людини у професійній сфері та як правильно побудувати власну кар’єрну стратегію. Саме ці питання були розглянуті 21 жовтня фахівцями Маріупольського міського центру зайнятості разом з шукачами роботи під час тренінгу в онлайн форматі.

Учасниками заходу стали безробітні особи з інвалідністю, які мали запит на отримання практичної допомоги на етапі пошуку роботи.

Під час тренінгу були проведені інтерактивні вправи, завдяки яким присутні дізналися про свої сильні та слабкі сторони особистості, потенційні здібності, можливості, професійні резерви. За результатами аналізу внутрішніх та зовнішніх факторів впливу на стан самореалізації, кожен з учасників тренінгу сформував особисте бачення свого подальшого кар’єрного розвитку.

У заході взяли участь представники Донецького обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, які зосередили увагу присутніх на правових аспектах зайнятості, надали інформацію щодо можливості отримання ними безповоротної фінансової допомоги, зокрема, на оплату вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах і центрах професійної реабілітації.