Триває серія інформаційних вебінарів, присвячених питанням отримання мікрогрантів для бізнесу в рамках урядового проєкту “Власна справа”, організованих фахівцями Донецького обласного центру зайнятості.

25 серпня в онлайн-заході взяли участь представники діючого бізнесу, які розглядають можливості розширення своєї діяльності, а також зацікавлені у відкритті власної справи особи. Загалом до вебінару долучилися майже 100 учасників.

Мешканців Донеччини поінформували про можливості започаткування та розвитку підприємницької діяльності за грантовою програмою «Власна справа», а також покрокову процедуру участі та умови отримання мікрогранту.

Своїм досвідом участі в проєкті поділився підприємець зі Слов’янська Артур Манвелов. Чоловік займається ремонтом взуття та шкіряних виробів, за грантові кошти придбав 3 швейні машини. На створені робочі місця прийняв 2 швачок.

“Завдяки грантовій програмі я придбав нове обладнання та збільшив штат працівників, - розповів Артур. - Для розвитку бізнесу потрібні кошти. Отримання гранту для мене - це новий поштовх рухатись далі!”

Запрошуємо до участі усіх охочих дізнатися як започаткувати власну справу за грантовою програмою або податися на грант для розвитку існуючого бізнесу на вебінар, запланований на 28 серпня об 11.00. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3OKNlPV. А також на онлайн-семінар з основ бізнес-планування, який відбудеться 31 серпня об 11.00, зареєструватися на участь можна тут: https://bit.ly/45ENlHX.

Якщо виникли питання або потрібна консультація звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості 0-800-67-33-31.