В Центрі розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості на платформі Молодіжного центру «Рух» 23 травня відбувся тренінг з бізнес-планування та доступу до грантових програм.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Галина Лагуніна, яка представила тренера Наталію Тихонову, керівника Покровської Ліги ділових та професійних жінок.

 «Тренінг з основ бізнес-планування від служби зайнятості був спеціально розроблений для тих, хто має намір створити свій бізнес, але не знає, з чого розпочати. Ми можемо допомогти отримати нові знання від бізнес-тренерів, психологів, представників партнерських державних та міжнародних організацій, успішних підприємців, що додатково дозволить встановити нові бізнес-контакти», - наголосила заступник директора.

Під час заходу присутні розглянули логічні рівні планування бізнесу та отримали відповіді на питання стосовно структури бізнес-плану. У допомогу майбутнім підприємцям презентували безкоштовні онлайн-курси з підприємництва всеукраїнської платформи «Prometheus» та навчальний відео-контент, розроблений фахівцями Донецької обласної служби зайнятості, який містить покрокові інструкції  зі складання універсального бізнес-плану. Вагомі переваги такого формату подачі навчальної інформації складаються у тому, що бажаючі у зручний для себе час можуть переглянути, проаналізувати та використати отриману інформацію для складання чіткого плану презентації власної бізнес-ідеї.

Зокрема у тренінгу взяли участь діючі підприємці, які отримали корисну інформацію про проведення конкурсного відбору бізнес-планів до проекту «Український Донецький куркуль» та про відкриття лекції в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор» для власників малого і середнього бізнесу від Приватбанку.

Чимало запитань було поставлено під час заходу та жодне не залишилось без відповіді.

Запрошуємо на наступну зустріч 30 травня о 10-00 год.