26 березня на базі Центру розвитку підприємництва Краматорського міського центру зайнятості відбувся семінар для підприємців-початківців та осіб, які планують започаткувати власну справу. На захід були запрошені представники Управління пенсійного фонду України, Управління реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади, Державної податкової інспекції, Донецької торгово-промислової палати.

Під час проведення семінару фахівець Центру розвитку підприємництва Наталія Хомчукова зробила акцент на новітніх формах навчання, платформі ефективного регулювання, актуальних грантових програмах, зокрема проекту «Український донецький куркуль» в рамках регіональної програми розвитку малого та середнього бізнесу. Вона наголосила на зручності використання онлайн-додатку «Центр розвитку підприємництва», який орієнтований на людей, що бажають започаткувати власну справу, та на вже діючих підприємців, які можуть отримати корисну інформацію.

Представники соціальних партнерів надали присутнім інформацію з питань самозайнятості, вибору системи оподаткування і страхування, перспективного виду діяльності для конкретного регіону та інше.

Впродовж заходу, який пройшов у активному форматі, обговорювались питання щодо термінів державної реєстрації суб'єктів господарювання, податкового законодавства, пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин тощо.