Наприкінці минулого тижня для безробітних та діючих підприємців в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся онлайн вебінар з використанням сервісу ZOOM. Розглядали планування власної справи в умовах сьогодення. 

Профконсультант Олена Бояринова ознайомила слухачів з інформаційною підтримкою Державної служби зайнятості підприємницьких ініціатив шукачів роботи та майбутніх підприємців. Серед них банк бізнес ідей, можливості тестування власних схильностей та можливостей для тих, хто замислюється над розвитком свого бізнесу. У списку послуг і онлайн навчання основам підприємницької діяльності з використанням додатку на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відео уроками з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Учасники розглянули діючи грантові програми підтримки підприємництва та отримали рекомендації по пошуку грантодавців у мережі Інтернет. Шукачі роботи отримали інформацію про офіційний веб - ресурс Державної служби зайнятості «Освітній портал».

В вебінарі брав участь юрист програми економічного розвитку міжнародної гуманітарної неурядової організації Данська Рада у справах біженців Євген Жифарський. Пан Євген презентував слухачам вебінару грантову програму, яка спрямована на вдосконалення професійних навичок майбутніх підприємців для категорії внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту на Донбасі. Також слухачі дізналися про особливості оформлення та подання заявок для участі в грантових програмах. В ході обговорення учасники планували кроки, які потрібно зробити для вдалої реалізації власної бізнес-ідеї, дізналися як обрати код КВЄД та зареєструватися онлайн як підприємець.