22 вересня фахівці Волноваського районного центру зайнятості разом із соціальними партнерами провели онлайн-семінар для релокованих підприємців району. У заході взяли участь заступниця начальника відділу формування електронних книжок №3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління ПФУ в Донецькій області Любов Кулик та юрист Представництва Датської ради у справах біженців в Україні Володимир Криворучко.

Фахівчиня пенсійного фонду України поінформувала учасників про переваги користування електронними послугами вебпорталу ПФУ та розкрила практичні аспекти формування та надання звітності по єдиному соціальному внеску. Також вона надала інформацію щодо порядку подання сканкопій відомостей про трудову діяльність найманих працівників та розглянула проблемні питання щодо формування електронних листків непрацездатності.

Особливий інтерес викликала інформація від Володимира Криворучка щодо діючих програм фінансової підтримки від Представництва Датської ради.

Окрім цього, начальниця відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Олена Сєдова ознайомила учасників з порядком отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та окремих категорій громадян. Також вона поінформувала про можливість подання на сайті Державної служби зайнятості відомостей про потребу в працівниках за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

«Дуже вдячні за такий змістовний захід. Обов’язково будемо використовувати отриману інформацію в подальшій роботі», - прокоментувала захід учасниця заходу Юлія Гнибіда.