5 лютого 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» відбувся тренінг для 12 осіб з інвалідністю  з метою набуття навичок подолання життєвої кризи для подальшого успішного працевлаштування.

Тема тренінгу «Впевненість та ефективна поведінка, в тому числі під час пошуку роботи»

Тренер Ксенія Насонова  запропонувала  учасникам презентувати себе з точки зору сфери власних професійних та особистісних інтересів, скласти  уявлення про бажану роботу. Так, вправа «В дитинстві я мріяв бути» сприяла  виявленню головних аспектів професійної спрямованості учасників тренінгу, а арт-терапевтична вправа «Один день з мого повсякденного життя»  була спрямована на зменшення рівня внутрішньої напруги. Вперше шукачі роботи опановували розмальовування  як спосіб подолання стресових станів для отримання внутрішньої рівноваги.

Подальша робота тренера була спрямована на набуття слухачами нових форм поведінки для стабілізації власного емоційного стану та впевненості в різних життєвих ситуаціях, подолання наслідків тривалої життєвої кризи, пов’язаної з суттєвою зміною професійної компетенції через погіршення стану здоров’я.