Щороку,  30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну

З метою підвищення  обізнаності  безробітних щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції,  привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми 30 липня  о 14 годині в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».

Захід поєднав у собі міні-лекцію, дискусію, виконання вправ, перегляд відеороликів та були розкриті такі питання як поняття торгівлі людьми, її форми, найбільш уразливі категорії населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Змістовим наповненням даного заходу стало ознайомлення безробітних громадян з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, розкриття переваг легального працевлаштування, визначення негативних наслідків торгівлі людьми на динаміку розвитку соціуму тощо.

Наприкінці заходу усім присутнім роздали інформаційні буклети.