Проблема професійного самовизначення постає  сьогодні перед багатьма людьми: старшокласниками, випускниками шкіл, а також спеціалістами, що стоять перед необхідністю оволодіння іншою професією.

Усі вони повинні усвідомлювати важливість проблеми своєчасного виявлення задатків і розвитку здібностей, проблеми вибору життєвого шляху відповідно до можливостей особистості.

 16 лютого на базі бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка у селищі Шабельківка відбулася зустріч випускників 9 класу Краматорського навчально-виховного комплексу (ЗОШ №32 міста Краматорська) та фахівця з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості.

Профконсультант ознайомила присутніх з формулою вибора професії, з основними помилками, яких припускаються випускники при професійному самовизначенні. Школярі пройшли тестування за допомогою анкети “Орієнтація” та дізналися про провідну сферу діяльності, а також отримали інформацію про  безкоштовний мобільний додаток “Центр професійної орієнтації”,  який дає змогу переглянути тематичні відеоролики,  ознайомитись з інформацією про навчальні заклади, дізнатись більше про онлайн-освіту, записатись на особистий прийом до спеціалістів служби зайнятості та отримати багато іншої цікавої інформації.

Всі бажаючи були запрошені пройти профдіагностичне тестування, щоб визначити особисті нахили, здібності та пізнати себе.