23 серпня 2019 року фахівцем Лиманського міського центру зайнятості було надано інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

 Населення міста було ознайомлено з питаннями працевлаштування або звільнення з роботи, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, новітніх послуг державної служби зайнятості, отримали інформаційну підтримку щодо реалізації підприємницьких ідей, грантових програм, проведення тренінгів з основ бізнес-планування, та інше.

Фахівцем продемонстровано мобільні онлайн додатки «Центр розвитку підприємництва», «Центр профорієнтації», «Довідник пільг та послуг учаснику АТО», «Донецький Центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України». Також презентовано інтерактивну карту вакансій, за допомогою якої можна дистанційно отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області.

Зацікавлених громадян під час виїзного заходу запросили відвідати Лиманський міський центр зайнятості для індивідуального консультування та підбору роботи.