Мирноградський міський центр зайнятості, 21 грудня 2018 року,спільно з тренером Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок Вікторією Касьяненко провели  семінар «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування. Як не стати постраждалими від торгівлі людьми» в рамках проекту «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу» за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Торгівля людьми є гострим викликом для України. Минулого, 2017 року Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН з питань міграції в Україні ідентифікувало та надало допомогу понад 1 200 постраждалим. МОМ протидіє торгівлі людьми в Україні вже протягом 20 років і за цей час 15 000 постраждалих від сучасного рабства отримали медичну, психосоціальну та правову допомогу, а професійні тренінги та надане МОМ обладнання дозволили їм розпочати власний бізнес.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання щодо поняття торгівлі людьми, осіб, які можуть постраждати від торгівлі людьми, дізналися,  як перевірити посередника в пошуку роботи за кордоном, до кого звернутися за порадою та допомогою. Слухачі переглянули відеоролик з історіями людей, які стали жертвами під час працевлаштування за кордон, та яким вдалося вирватись з лап злочинців.

Присутні отримали інформаційні буклети «Знай. Розумій. Дій» з контактними даними, за якими можна анонімно звернутися за допомогою. Наприкінці заходу бажаючі отримали індивідуальні консультації.