Кожного року з’являються нові професії. У сучасному ритмі життя дуже складно зрозуміти – як вірно обрати  гарну та прибуткову професію сьогодні, щоб вона залишалась актуальною завтра.

З метою допомоги молоді в орієнтації у світі професій, 13 березня 2018 року, фахівці Волноваського РЦЗ на базі Ольгинської ЗОШ, відбувся інформативний урок – семінар за темою «Професії майбутнього». У заході прийняли участь 57 випускників.

Під час заходу, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анастасія Харіна розповіла дітям про професії, які матимуть попит на ринку праці в майбутньому  і на які з них можна піти вчитись вже зараз.  Діти розглянули формулу успішного вибору професії «Хочу – Можу – Треба», дізнались про послуги центру зайнятості, бажаючі отримали індивідуальні консультації щодо професійного самовизначення. Окрім цікавої презентації, під час заходу, було переглянуто також профорієнтаційні анімаційні відеоролики. Школярів також зацікавила інформація про мобільний додаток для android-пристроїв «Центр професійної орієнтації», який можна завантажити на Google Play.

Захід пройшов активно та плідно. Наступного місяця чекаємо на випускників у нашому центрі зайнятості для проходження професійного профдіагностичного обстеження на АРМ «Профконсультанті» з метою допомоги у виборі професії.