3 листопада в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар. Шукачів роботи запросили до центру розвитку підприємництва. Під час заходу обговорювали планування власної справи. Діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості теж долучились до участі в онлайні.

Профконсультантка Олена Бояринова розповіла слухачам про інформаційну підтримку започаткування власної справи шукачами роботи з використанням інформаційного ресурсу державної служби зайнятості. Учасники ознайомились з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації. Серед них додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відеоуроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тощо.

Під час заходу слухачі дізналися про можливості отримання додаткового фінансування через участь у діючих міжнародних грантових програмах. Під час ділової гри слухачі спробували розробити бізнес-ідею та колективно скласти експрес-бізнес план. 

Потім до заходу долучилась головна державна інспекторка Бахмутської державної податкової інспекції головного управління державної податкової служби у Донецькій області Наталя Бережна. Разом з фахівчинею учасники обговорили одноразове добровільне декларування. Також присутні ознайомились з порядком подання декларації і сплати збору з одноразового добровільного декларування. Учасники вебінару дізнались про активи, які можна легалізувати та про ставки збору з одноразового добровільного декларування. кларованої праці.