1. Свою професію потрібно любити.

 Ми часто чуємо від інших людей, та й самі постійно повторюємо своїм друзям і близьким, що потрібно займатися улюбленою справою, робити те, що тобі найбільше до душі. Але чому то при виборі професії поступаємо навпаки. Шукаємо спеціальність, яка користується великим попитом на ринку праці з високою оплатою. Друзі мої, прошу вас запам'ятати одну прописну істину, що фізик не стане художником. Якщо ви в душі дизайнер, то й займайтеся дизайном. Втілюйте свої креативні ідеї в нових, цікавих проектах, а не лізьте в ту сферу діяльності, від якої ви занадто далекі. Займайтеся улюбленою справою, або всі ваші якості, такі необхідні для успішної кар'єри виявляться непотрібними в справі, до якої у вас не лежить душа.
2. Любов до праці. 

Велика кількість людей вважає, що якість виконаної роботи безпосередньо залежить від розміру оплати праці. Тому якщо платять мало, то можна і працювати «абияк». Ось вам і друга якість успішної кар'єри - любіть свою роботу незалежно від розміру заробітної плати. Саме так ви можете довести оточуючим, що ви професіонал у своїй справі і добитись бажаних результатів у своїй кар'єрі.
3. Професіоналізм. 

Досконало володіти своєю професією - це одна з основних обов'язкових умов вашої успішної кар'єри. Але професіоналізм приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділиться досвідом, більше практикуватися. В загальному, розвивайтеся самі і допомагайте іншим у області вашої професійної діяльності якомога більше.
4. Креативне мислення. 

Не бійтеся пропонувати свої креативні ідеї і геніальні розробки вашому колективу. Будьте різносторонньою особистістю з нестандартним мисленням. Чим більше цікавих ідей ви запропонуєте, тим швидше помітять і оцінять ваш талант. Запам'ятайте, нерішучі, сором'язливі, образливі люди дуже слабко просуваються по кар'єрних сходах і ніколи не займають високих посад.
5. Вмійте вислуховувати критику в свою адресу. 

Немає межі досконалості - це стосується і кар'єрного росту. Ще одна важлива якість успішної кар'єри, вміння вдосконалювати себе, працювати над собою. Завжди уважно слухайте своїх більш досвідчених колег і не противитеся критиці з їх боку - так ви зможете проаналізувати свої здібності і виправити свої недоліки. Тим самим ви зможете піднятись ще на одну сходинку успіху у вашій кар'єрній драбині.