З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності  Центру розвитку підприємництва 11 вересня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся ярмарковий день «Майстерня успіху».

Захід відкрила заступниця директора центру зайнятості Тетяна Яцура,  яка   представила успішного підприємця Івана Якуніна.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому сьогодні був запрошений один із колишніх безробітних, а нині успішний підприємець Іван Якунін. Він розповів, як за підтримки служби зайнятості започаткував власну справу «Приватний сертифікований податковий консультант-юрист». Демонстрував свої послуги та ділився власним досвідом з присутніми.

На теперішній час Іван надає консультаційні послуги з практичного застосування податкового законодавства, здійснює аналіз податкових ризиків та допомагає у побудуванні моделі оподаткування бізнесу, здійснює оцінку правочинів на податкові наслідки. Чоловік впевнено крокує у напрямку розвитку своєї справи і реалізації себе, як спеціаліста.

Багато питань, які поставили присутні, були про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнесплану. Підприємець  акцентував увагу на якісній підготовці саме фінансового плану – адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.  Багато питань, які поставили Івану присутні, були про саму процедуру захисту бізнесплану і ні одне питання не залишилось без відповіді.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Валентина Гончарова разом з учасниками обговорила низку важливих питань, зокрема, про потребу в кадрах та шляхи укомплектування поточних вакансій та вакансій на найближчу перспективу, організації тимчасової зайнятості, організації та проведення мініярмарок вакансій та надання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Особливу увагу звернено на впровадження нових форм роботи із роботодавцями, зокрема, використання відеорезюме шукачів роботи та відеовакансії.
Також обговорювався новий проект Державного центру зайнятості - інститут консультанта роботодавця. Основна мета новації – задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко  зупинились на умовах участі у грантових проектах та  акцентували увагу,  що на сході України розгорнув свою діяльність Проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) підтримка Східної України» (Проект USAID). Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходтит на нові ринки в Україні, Европейському Союзі ЄС) та за їх межами.

Семінар відвідали 10 осіб, в тому числі 4 діючих підприємця.

Добропільський міський центр зайнятості та соціальні партнери, які долучились до спільної роботи в напрямку підтримки підприємницьких ініціатив, і надалі надаватимуть всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи ЦРП, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.