22 березня 2018 року у Центрі дитячої та юнацької творчості  Дружківський міський центр зайнятості провів ярмарок професій. В ньому прийняли участь  учні ЗНЗ, студенти, учні профліцеїв,  батьки, вчителі, соціальні партнери, представники учбових закладів міста та регіону.

Школярі, які завітали на захід, ознайомились з різноманіттям професій та спеціальностей. Свої освітні послуги презентували 5 вищих та професійно-технічних закладів. Вони представили професії, на які є сталий попит роботодавців на ринку праці: машинобудування, будівництва,  сфери послуг, військові професії, професії служби цивільного захисту.

Ярмарок проходив у форматі інтерактивних виставок та майстер-класів. Це дозволило дітям «приміряти професію на себе». Вони самостійно придумували зачіски, конструювали одяг, створювали дизайн ландшафту, приміряли спеціальне  обмундирування, працювали на 3-д принтері, малювали портрети.

Про навчання у своєму закладі розповідали студенти та викладачі у фойє,  біля столів з рекламою, спілкуючись із школярами, вчителями та батьками.

Всього у ярмарку прийняли участь 216 осіб.