22 березня 2018 року фахівці Волноваського районного центру зайнятості спільно з відділом освіти Волноваської райдержадміністрації  та навчальними закладами різних рівнів акредитації, організували та провели в приміщенні районного будинку дитячої та юнацької творчості традиційний ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста.

Понад 300 майбутніх випускників шкіл міста, а також їхні батьки  відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатись учасники ярмарку. Для презентації своїх навчальних закладів на «Ярмарок професій» прибули представники: Приазовського державного технічного  університету, Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, Великоанадольського лісового коледжу, Волноваського ПТУ, Бердянського педагогічного університету, Бердянського медичного коледжу, Національної Академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Луганського національного аграрного та Донецького національного технічного університетів.

Представники навчальних закладів показали дітям цікаві відео-презентації, розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування і т.д.

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в   перспективі - усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про навчальні заклади, діяльність служби зайнятості і власні можливості.