«З впевненістю - у майбутнє» - саме з таким гаслом наприкінці тижня проходив День відкритих дверей у Молодіжному центрі профорієнтації «Profi challenge».

В Маріупольському міському центрі зайнятості, на базі якого він розташований, на учнів 10-х класів чекала цікава подорож робочими буднями працівників соціальної сфери. Школярам запропонували рольову гру, під час якої вони представляли себе в якості роботодавця або шукача роботи. Моделюючи процес працевлаштування та підбору працівників, старшокласників навчили прийомам самопрезентації та успішного проходження співбесіди. Під час інтерактивної гри учні дізналися про всі складові процесу працевлаштування та роль центру зайнятості на ринку праці.

Нагадаємо, що 31 січня відбулося відкриття Молодіжного центру «Profi challenge», в якому молодь навчають складати резюме, готують до успішної співбесіди, інформують про можливість онлайн-навчання та ознайомлюють з діючими грантовими програмами, а головне допомагають визначити підходящу професію, у якій можливо максимально реалізувати свої здібності.