17 вересня  в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаціний захід для осіб з інвалідністю за участю представників Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Мета заходів – підвищення поінформованості  про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів самореалізації, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці

Учасники заходу мали можливість детально ознайомитися з Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та Законом України «Про доступ до публічної інформації». Фахівці центру зайнятості інформували присутніх про існуючі техніки пошуку роботи, наводили приклади ефективного спілкування з роботодавцями.

Представники Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України розповіли  присутнім про сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, де можливо знайти актуальну інформацію та останні новини пенсійної системи.

Присутні особи з інвалідністю отримали відповіді на свої запитання. Бажаючі отримали індивідуальні послуги