20 квітня 2018 року фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  День відкритих дверей для осіб з інвалідністю. В заході взяли участь особи з інвалідністю, начальник відділу «Олександрівського бюро правової допомоги», ЗМІ.

Захід розпочався екскурсією по центру зайнятості, адміністратор центру зайнятості Наталя Кравченко розповіла про послуги державної служби зайнятості, ознайомила учасників з різними секторами центру та детально розглянули їх інформаційне наповнення.

Фахівець з надання послуг роботодавцям Олена Щур розповіла про особливості працевлаштування людей з інвалідністю. Безробітні ознайомились з нормативно-правовим забезпеченням у сфері соціального захисту та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в Україні, а також з основними законодавчими актами з питань сприяння зайнятості даної категорії населення.

Під час виступів фахівців центру зайнятості було зазначено, що захист осіб з інвалідністю – це захист людської гідності, адже інвалідність - це не вирок, особи з інвалідністю при їх бажанні і допомозі суспільства можуть бути і стають повноцінними членами суспільства, висококваліфікованими спеціалістами, соціально активними і життєрадісними людьми.

Всі учасники заходу отримали змістовні відповіді та консультації від фахівців центру зайнятості та начальника відділу «Олександрівського бюро правової допомоги».