Костянтинівським міським центром зайнятості з у першій декаді лютого 2021 року проводиться декада «Зустрічі з підприємцями», з метою надання всебічної підтримки та індивідуального супроводу підприємцям-початківцям, посиленням онлайн консалтингу в період карантинних обмежень.

5 лютого відбулась зустріч із фізичною особою підприємцем Петром Лапенко.

Петро Лапенко має невеликий цех з виготовлення бетонних виробів. На сьогодні він налагодив виробництво тротуарної плитки, євро парканів, бордюрного каменя, а також плит, листів, панелей, різноманітних армованих конструкцій. Підприємець запевняє, що вся продукція – якісна та доступна за ціною. Виробництво підприємець заснував у 2020 році завдяки Державній службі зайнятості.

«Мені хотілося робити щось своє, не бути залежним від роботодавця», – розповідає Лапенко, - «На початку поширення епідемії, у березні, ситуація була неоднозначною щодо отримання заказів. Водночас, мій бізнес продовжував працювати і за таких умов. Однак, поступово, все одно відчувався сталий попит, та я все ж зміг вийти на ріст виробництва та розглянути можливість розширення асортименту виробів».

Під час бесіди підприємця із фахівчинею відділу активної підтримки безробітних Ольгою Женіловою було висловлено та обговорено актуальні питання ведення підприємницької діяльності, зокрема, шляхи співпраці та користування послугами Державної служби зайнятості, а також можливість взаємодії у щодо участі у грантових програмах, що реалізуються в Україні.

На завершення зустрічі учасники заходу побажали роботодавцю Петру Лапенко розвитку, фінансової стабільності, отримання прибутків та подальшого розширення виробництва.