21 та 23 березня фахівець з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості прийняла участь в заходах, які були організовані керівництвом Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (МК ДДМА) для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів та інших зацікавлених.

Присутні були ознайомлені зі спеціальностями, основними Положеннями правил прийому, умовами навчання у коледжі. Особлива увага була приділена спеціальностям, які можна отримати, навчаючись в коледжі, та які затребувані на ринку праці нашого міста і регіону.

Фахівець з профорієнтації Митько Альона загострила увагу на затребуваності технічних спеціальностей в нашому регіоні та проінформувала школярів про мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», який стане порадником у виборі майбутньої професії та навчального закладу.

Співробітники коледжу для школярів організували екскурсії до комп`ютерних класів, лабораторій, фахових аудиторій, читальної та спортивної зали.

Крім того, діти переглянули відео презентацію про Машинобудівний коледж ДДМА. А студенти коледжу також підготувались до зустрічі зі школярами, доказом цього була яскрава програма з динамічними номерами художньої самодіяльності.