Перед кожним старшокласником постає питання вибору майбутньої професії. Слов’янський міський центр зайнятості не залишається байдужим до їхніх проблем, особливо зараз, коли багато хто роз’їхався по різних містах. Тому на початку вересня для старшокласників ЗОШ № 18 був проведений профорієнтаційний онлайн-урок «Калейдоскоп професій».

У ході заняття фахівці центру зайнятості ознайомили підлітків з найбільш популярними і новими професіями 20-х років ХХІ ст., розповіли про кроки, які необхідно зробити при виборі професії, щоб стати справжніми професіоналами своєї справи. Учням було запропоновано скористатись безкоштовними додатками та платформами Державної служби зайнятості. Завдяки цим онлайн-ресурсам можна пройти профорієнтаційне тестування, отримати рекомендації щодо вибору навчального закладу та розширити свій погляд на затребувані спеціальності. Також за допомогою презентації школярів ознайомили з професіями майбутнього.

Профорієнтаційний урок пройшов у невимушеній дружній атмосфері. Діти з цікавістю слухали інформацію, вступали в дискусію та ставили запитання.

«Ринок праці динамічний. Затребуваність професій ринку праці змінюється дуже швидко. Подобається професія – оцініть, наскільки вона потрібна. Будьте в курсі останніх тенденцій, щоб досягти успіху. Бажаємо кожному з вас знайти саме свою професію», – підсумували фахівці центру зайнятості.