2 лютого 2018 року заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Новогродівського міського центру зайнятості Чернова Світлана прийняла участь у загальношкільних зборах для батьків випускників.

Захід відкрила заступник директора Новогродівської міської школи № 7 Радченко Тетяна. Вона нагадала батькам, що залишилось дуже мало часу і треба разом з дітьми приймати вирішальне рішення: «З якою професією чи спеціальністю діти планують  пов’язати своє життя».

Світлана Чернова всім присутнім надала інформацію про послуги служби зайнятості та проінформувала про профорієнтаційну роботу для школярів, що проводиться Новогродівським міським центром зайнятості спільно з психологом та викладачами школи. Також вона презентувала  безкоштовний додаток  «Центр профорієнтації» на Google Play, який допоможе дітям і батькам визначитись з напрямком подальшого навчання і спланувати професійний шлях. Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг надала аналіз професійно-кваліфікаційного складу безробітних, в тому числі за рівнем освіти безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Вона наголосила: «Що наявність вищої освіти, це ще не запорука успішного працевлаштування. Головне - це мати освіту актуальну на ринку праці та постійно самовдосконалюватись, постійно підвищуючи кваліфікацію».

Крім того, були надані інформаційні буклети: «Вибір професії – крок до успіху», розроблені фахівцями Новогродівського міського центру зайнятості. Вони містять корисні поради для батьків та мають  посилання на додаток  «Центр профорієнтації» на Google Play, інші сайти з профорієнтації та служби зайнятості.

Всі учасники заходу під час спілкування отримали багато корисної інформації. присутні  ставили багато запитань, на які отримували вичерпні відповіді.