10 грудня директор Донецької обласного центру зайнятості Валентина Рибалко провела робочу зустріч з представниками Dorcas Aid International–Ukraine, ГО «Пролісок» та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Партнери обговорили загальні тенденції і регіональні особливості регулювання ринку праці Донецької області, стан трансформаційних зрушень в структурі зайнятості.

11.12.2018

«Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» – саме таку назву має масштабний проект, що починає реалізовуватися в 6 областях Україні (Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Харківській, контрольованій урядом України території Донецької і Луганської областей).

07.12.2018

5 грудня на базі салону краси у місті Селидове пройшов відбірковий етап загальнообласного конкурсу «Майстри краси Донеччини» серед майстрів перукарського мистецтва, до участі у якому активно долучилася Донецька обласна служба зайнятості.

06.12.2018

Жителька Новогродівки Наталя Райковська, за освітою педагог-психолог, колишня завідувачка ясла-садочком, перетворила давнє хобі-захоплення на бізнес. Жінка, яка виробляє з тіста та глазурі справжні смачні дизайнерські шедеври і авторські витвори мистецтва, започаткувала у містечку новий пряничний бренд «Райські пряники».

10.12.2018

7 грудня директор Донецької обласного центру зайнятості Валентина Рибалко провела робочу зустріч з експертами Данської Ради у справах біженців.
 

07.12.2018

Донецький обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів Донецької області на 2019 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання

04.12.2018