Фахівці Донецької обласної служби зайнятості взяли участь у першому семінарі-тренінгу, який відбувся 15-16 червня за ініціативи Міністерства соціальної політики України Консорціумом під головуванням ISS GROUPs.r.o. Захід проходив в рамках реалізації пілотного проекту у Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді Слов’янського району Донецької області.

19.06.2018

У Донецькому обласному центрі зайнятості пройшла тристороння зустріч за участю директора Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко, першого секретаря посольства Німеччини Зебастіана Кноке та начальника відділу міжнародних програм та проектів Донецької торгово-промислової палати Марини Дубініної. Головною темою зустрічі стало визначення пріоритетних напрямків співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

13.06.2018

12   червня у селекторному режимі спеціалістами Донецького обласного центру зайнятості було проведено семінар «Підвищення ефективності надання компенсаційних виплат роботодавцям, у тому числі учасникам та переможцям конкурсу «Український донецький куркуль». У семінарі взяли участь технологи-організатори та начальники відділів взаємодії з роботодавцями, завідувачі секторів рекрутингу  базових центрів зайнятості.

13.06.2018

18 червня заступник директора-начальник відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства  Донецького обласного центру зайнятості Олег Климович провів виїзний прийом громадян у Мангушському районному центрі зайнятості.

19.06.2018

У Донецькому обласному центрі зайнятості пройшло обговорення напрямків розвитку співпраці з громадськими організаціями та міжнародними донорами. Участь в обговоренні взяли представники Торгово-промислової палати та завідуючий сектором у Донецькій області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Алла Назаренко.

13.06.2018