Вбудована мініатюра для Вакансій вдосталь: Мирноградський ЦЗ пропонує навчання та грантові програми

З початком великої війни Мирноградський міський центр зайнятості перейшов на роботу у дистанційному форматі.

16.07.2024
Вбудована мініатюра для У Покровському центрі зайнятості на обліку перебуває понад 300 осіб: які вакансії пропонують людям?

Наразі у Покровському міському центрі зайнятості на обліку перебуває 330 осіб, серед яких більша половина – вимушено переміщені особи.

25.06.2024
Вбудована мініатюра для Машиністка, водійка та тілоохоронниця. Жінки опановують нові спеціальності

На початку червня міністерка економіки України розповіла, що окрім проблем зі світлом, на підприємствах бракує робочої сили. Через це Міністерство енергетики запустить програми перенавчання на спеціальності, де бракує людей.

20.06.2024
Вбудована мініатюра для За державною програмою «Власна справа» добропільські підприємці розвивають бізнес

Бізнес східної частини України продовжує працювати навіть у такій сфері, як приватна медицина. Попри війну, за допомогою державних програм медичний центр в Добропіллі відкриває нові напрями послуг, закуповує вартісне обладнання і створює робочі місця.

28.05.2024
Вбудована мініатюра для Вас точно запам’ятають: як скласти відео-резюме при влаштуванні на роботу

Відеопрезентація обходить паперовий варіант у декількох аспектах. По-перше, ролик ідеально підходить для кандидатів з невеликим досвідом роботи, але з грандіозним творчим потенціалом. Паперовий формат резюме у такого кандидата скоріш за все не отримає зворотного зв’язку. Тож як правильно складати відео-резюме дізнавалися журналісти телебачення «КАПРІ»

28.03.2024
Вбудована мініатюра для Державний центр зайнятості роз’яснює: хто та за яких умов може отримати ваучери на навчання

Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів професійного навчання. Таким навчанням може бути перепідготовка за робітничою професією, спеціалізація чи підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця. Тож, хто має право на отримання ваучеру та що потрібно зробити, аби навчатися безкоштовно, розповіли фахівці Покровського міського центру зайнятості

25.03.2024