Вбудована мініатюра для Cherdak знову зустрічає гостей

Після довготривалої паузи знову відкрила свої двері арт-студія Cherdak, яка була створена на базі Слов'янського міського центру зайнятості. Новий сезон роботи творчого майданчику розпочався одразу з двох креативних заходів: засіданням «Бізнес школи молодого підприємця PROFI» та «Клубу свідомого батьківства». У них прийняли участь учнівська та студентська молодь, а також пошукачі роботи.

28.08.2020
Вбудована мініатюра для Весняна «Сезонна ресурсна майстерня профорієнтації» пройшла у форматі онлайн

28 травня фахівці Слов'янського міського центру зайнятості запросили психологів, вчителів та соціальних працівників міста Слов’янська на весняну «Сезонну ресурсну майстерню профорієнтації» з метою підвищення психологічної компетентності працівників закладів освіти.

05.06.2020
Вбудована мініатюра для Команда Донецької обласної служби зайнятості вітає всіх з Днем вишиванки!

Команда Донецької обласної служби зайнятості вітає всіх з Днем вишиванки!

22.05.2020
Вбудована мініатюра для Розширюємо можливості працевлаштування

Долаючи виклики сьогодення та використовуючи сучасні підходи в організації роботи, відділом організації профорієнтації Донецького обласного центру зайнятості було розроблено відео-бокс «Можливості роботи в мережі Інтернет».

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Брифінг за участі директорки Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.

На перше травня кількість безробітних у Донецькій області зросла на 69 відсотків і склала майже 18 з половиною тисяч осіб. Про це повідомила директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко. Вона також розповіла про галузі промисловості, де наразі не вистачає фахівців.

05.05.2020
Вбудована мініатюра для На допомогу роботодавцям: тренінг «Особливості безконфліктного спілкування»

Тренінг «Особливості безконфліктного спілкування» на ТОВ ВО ''Слов'янський завод високовольтних ізоляторів'' провели фахівці Слов'янського міського центру зайнятості.

21.02.2020