Вбудована мініатюра для Наближаємо послуги служби зайнятості до мешканців віддалених громад Донеччини

Швидко реагувати на запити та потреби громад, забезпечити соціальний захист тим, хто потребує цього найбільше, стало можливим за допомогою мобільного центру зайнятості.

02.11.2023
Вбудована мініатюра для Відеофлешмоб "Завдяки ЦПТО я...

Команда Донецької обласної служби зайнятості запускає відеофлешмоб «Завдяки ЦПТО я…». Його ідея націлена на поширення через соціальні мережі широкому загалу меседжу про переваги професійної ідготовки в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

27.02.2023
Вбудована мініатюра для Презентація професій Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

Сьогодні, 16 лютого, учасники інформаційного онлайн-марафону «Презентація професій Рівненського ЦПТО ДСЗ» дізналися про освітні можливості, які надає служба зайнятості. Захід був організований фахівцями Донецького обласного центру зайнятості та навчального закладу «Рівненський ЦПТО ДСЗ» для пошукачів роботи та роботодавців Донеччини.

16.02.2023
Вбудована мініатюра для Презентаційний захід «Знайдемо роботу разом!» з підприємствами групи Метінвест (01.02.2023)

Можливість навчання, безоплатне житло та гідна оплата праці: Метінвест шукає нових працівників.

Сьогодні, 1 лютого, фахівці Донецького обласного центру зайнятості разом з представниками підприємств групи Метінвест провели презентаційний онлайн-захід «Знайдемо роботу разом!». У ньому взяли участь більше 200 пошукачів роботи з Донеччини.

 

01.02.2023
Вбудована мініатюра для Презентація професій Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

Сьогодні, 20 січня, пройшов інформаційний онлайн-марафон «Презентація професій Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Участь у заході взяли майже 500 осіб з числа пошукачів роботи та роботодавців.

20.01.2023
Вбудована мініатюра для Вчора, сьогодні, завтра!

Вся Україна сьогодні переживає непрості часи. Мається на увазі, що "вся" - це і окремі люди, і спільноти, і організації тощо.

06.06.2022