Швидко реагувати на запити та потреби громад, забезпечити соціальний захист тим, хто потребує цього найбільше, стало можливим за допомогою мобільного центру зайнятості.

Перший виїзд команди фахівців Слов’янського міського центру зайнятості відбувся до мешканців Миколаївської громади Краматорського району.

Місцеві жителі отримали індивідуальні консультації з питань зайнятості, видачі ваучера на навчання, започаткування або розширення власного бізнесу, дізналися про актуальні вакансії тощо.

Оснащення центру дозволяє не тільки надавати послуги, але й проводити тренінги та семінари, ярмарки вакансій та презентації роботодавців. Це значно підвищує поінформованість мешканців про сучасні сервіси та можливості служби зайнятості, пришвидшує пошук роботи та забезпечення роботодавців необхідними кадрами.

Розширення можливостей отримання послуг служби зайнятості реалізовано за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Відеосюжет щодо виїзного заходу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/bOGSpKc01C8

За отриманням додаткової інформації та консультацій звертайтеся до сall-центру Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.