Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості

Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

Інтерактивні карти вакансій центрів зайнятості Донецької області

Для більш детальної інформації треба натиснути на назву потрібного центру зайнятості, який переведе на карту його розташування з гео-відмітками усіх актуальних вакансій на теперішній час.

Отримай нові можливості – стань «українським куркулем»

Служба зайнятості Донецької області запрошує ініціативних, сміливих, креативних і заповзятих прийняти участь у конкурсі та долучитися до проекту «Український донецький куркуль» в рамках програми підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу.

Кар’єрні радники: до ефективних змін через навчання

Два дні поспіль, 9 і 10 квітня, в Донецькому обласному центрі зайнятості проходив тренінг для фахівців міських і районних центрів зайнятості області з опанування функцій кар’єрного радника. Основне завдання цих спеціалістів, які оволоділи новим стандартом обслуговування клієнтів, – індивідуалізація послуг служби зайнятості.
 

«Агролабораторія «GREENEnergy / GREANWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області»

В умовах стрімких змін в економіці та появи нових напрямів та видів діяльності  необхідним стає постійне вдосконалення існуючих або набуття нових актуальних професійних навичок фахівцями та робітниками.

Для мешканців Вугледару провели індивідуальні консультації

8 квітня особистий виїзний прийом громадян у Вугледарському міському центрі зайнятості провів заступник директора - начальник відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства Донецького обласного центру зайнятості Олег Климович.

«Агролабораторія «GREENEnergy / GREANWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області»

Протягом останніх декількох років чимало мешканців Донецької та Луганської областей змінили місце проживання через озброєний конфлікт на сході Україні та стикнулися з необхідністю удосконалення професійних знань та навичок, а в деяких випадках і перекваліфікації.

У Добропіллі всі охочі отримали юридичну консультацію з трудових відносин

26 березня в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості було проведено особистий виїзний прийом начальником юридичного відділу Донецького обласного центру зайнятості Володимиром Новіковим.