Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Технологічна картка адміністративної послуги з видачі дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Інформаційна картка адміністративної послуги з продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Технологічна картка адміністративної послуги з продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Інформаційна картка адміністративної послуги з внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Технологічна картка адміністративної послуги з внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Інформаційна картка адміністративної послуги зі скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Технологічна картка адміністративної послуги із скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ.

 Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дублікату дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ

 Технологічна картка адміністративної послуги з видачі дублікату дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, яка надається яка надається через Центр надання адміністративних послуг м. Покровськ